• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş'ın kazanma şansı yüzde 60!"

UzmErdaL

Premium Üye
Gökhan Keskin'in açıklamaları şöyle:

"Beşiktaş'ın karşısında geçen senenin şampiyonu Trabzonspor'u var. 2 senedir gelip İstanbul'da Beşiktaş'ı yeniyorlar. Ama geçen sene şampiyon olan kadro işte tartışılmaya başlanmıştı. Abdullah Hoca tartışılmaya başlanmıştı. Abdullah Hoca hafta arası öyle bir Monaco maç oynadı ki inanamadım skora. İkinci yarı sürklase ettiler. Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, "Biz tartışmasız ligin en iyi kadrosuyuz. İsmael'le beraber bu kupaları kaldıracağız diyor. Görevde olduğum sürece hoca da görevinin başında diyor. Şimdi Abdullah Hoca Monaco maçıyla yırttı. Zor bir maç oynadılar. Takım yorgun. Tartışmaların üstüne bir nokta kondu. Şimdi geldi sıra İsmael'e. İsmael'in de yırtması gereken bir maç var. Monaco maçını Trabzonspor'un kazanmasıyla Beşiktaş'ın kazanma şansı ben %60 olarak görüyorum. %20 beraberlik ve %20 de Trabzonspor'un şansı var.

BertaN

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.