• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bakırköy Perili Köşk

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,030
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

Bakırköyün en işlek caddesinde bulunan bu eski ev, hikayesinden ziyade görünüşüyle de insanların soğuk terler dökmesine sebep olabilir. Köşkün geçmişi ve sahipleri hakkında pek bir bilgiye sahip olamasak da tüm semt sakinlerinin korkusunu kazanmış olan bu tahta yapıyla ilgili bildiğimiz en önemli şey, köşkün yılda bir kez ortadan kayboluyor olması ! İnanıp inanmamak sizlere kalmış ancak şahitleri olan bu gizemli olay ile alakalı maalesef yüreklerinize su serpemeyeceğiz

(Alıntıdır)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.