• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bakan Varank, döviz kuru üzerinden Avrupa’yla gaz fiyatlarını kıyasladı

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,577
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’nin doğalgaz kullanımının yüzde 99.9’unu ithal ettiğini belirterek, Avrupa ile Türkiye’deki gaz fiyatlarını döviz kuru üzerinden kıyasladı. Bakan Varank, ”Hükümeti oluşan zararı ödüyor” dedi. Bakan Varank’ın Twitter paylaşımı şöyle: ”Anlamayanlar için dövizle de yazalım! Avrupa’da 1 m3 doğalgaz maliyeti 2 $. Konutta doğalgaz fiyatı: Amsterdam: 2,95 $ Londra: 1,95 $ Berlin: 1,8 $ Roma: 1,6 $ Ankara: 0,25 $ Vatandaşımız doğalgazı nasıl maliyetinden ucuza kullanıyor? Çünkü HÜKÜMETİMİZ oluşan zararı ödüyor.”

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.