• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Babasının kulağını çekti

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Mali, LGBT'ye karşı
Geçtiğimiz gün bir gazeteye röportaj veren Mehmet Ali Erbil, "Eşcinsellik benim için sapkınlıktır." diyerek LGBT bireyler hakkında, "Benim de 16 yaşında oğlum var. Böyle sapkınlardan gençlerimizi korumalıyız." demişti.

Cem Yılmaz'ı da aşırı bulanlardan
Erbil, röportajın devamında Cem Yılmaz'ın son dizisi Erşan Kuneri'ye devletin müdahale etmesi gerektiğini dile getirdi.

Taciz iddiaları bitmiyor
Son günlerde adı sıkça taciz haberleriyle de anılan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin, babasının yaptıklarına daha dayanmayarak Erbil hakkında sitem dolu bir paylaşımda bulundu.

'Bu halini özledim'
Babasının, eski bir sözünü yayınlayan Yasmin, paylaşıma 'Bu halini özledim' notunu düştü.

"Kulağını çekmeye geldim"
Daha sonra babasını ziyarete giden Yasmin Erbil, babasının evdeki halini paylaşıp, "Kulağını çekmeye geldim." notunu düştü.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.