ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Azra Akın, Bodrum'da

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Eşi Atakan Koru ve oğlu Demir'le Bodrum sahillerinde görüntülenen Azra Akın, yine güzelliğiyle hayran bıraktı.

Kainat Güzeli Azra Akın, eşi Atakan Koru ve 2018 yılında kucaklarına aldıkları oğulları Demir ile önceki gün Bodrum'datatil yapıyor.

Plajın en güzeli

Ünlü çift, Ortakentte bulunan bir otelin kumsalında denize girdi. Oğluyla kumda oynayan eski kraliçe, güzelliği ile plaja damga vurdu.

"Özel yanları var"

Atakan Koru, daha önce verdiği bir röportajda bir dünya güzeliyle evlendiğinin hatırlatılması üzerine, "Azra dünya güzeli ama aynı zamanda benim için Azra. Çoğu insanın bilmediği çok özel yanlarını biliyorum. Ondan çok değerli, bu da beni çok mutlu ediyor" demişti.

Alıntı

Üst Alt