• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Aynur Aydın'dan Gülşen' e destek

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


İmam hatiplilere yönelik sözleriyle tutuklanan şarkıcı Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne sevk edildi.

3 gündür cezaevinde tek kişilik bir koğuşta kalan Gülşen, tutuksuz yargılanmayı bekliyor.

Ortaya çıkan görüntüleriyle ağır tepki toplayan Gülşen, bir kesim tarafından da destekleniyor.

Bir kesim 'bu ceza fazla' düşüncelerine kapılırken, bir kesim de 'bu sözlerin affı olmaz' ifadelerini savunuyor.

Aynur Aydın'dan Gülşen'e destek
Günlerdir Türkiye'de gündem yaratan olayda, ünlülerin çoğunluğundan Gülşen'e destek mesajları geliyor.

"Gülşen serbest bırakılsın" adı altında paylaşımlar yapılırken, şarkıcı Aynur Aydın da destekleyen tarafta yerini belli etti.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gülşen ile tesettürlü bir kadının sarıldığı fotoğrafı koyan Aynur Aydın, "Gülşen, bir an önce serbest bırakılmalıdır" ifadelerini kullandı.

"İslam dini hoşgörü dinidir"
Cümlelerine devam eden Aydın, "Ne alaka diye soranlara söylüyorum, günlerdir kadına etmediğiniz hakaret kalmadı! Dinsiz imansız kutsalımıza hakaret etti dediniz. Halkı ayrıştırıyor kutuplaştırıyor dediniz! Gülşen hiçbir zaman ayrıştırmadı toplumu, aksine herkes özgürdür deyip kucakladı bütün herkesi.

İslam dini hoşgörü dinidir. Keşke birazcık gönülle görüp gönülle konuşabilseniz, bu kadar nefretle yazıp çizmeseniz. Çok üzücü hepimiz bu ülkenin bu vatanın evlatlarıyız. Daha anlayışlı olsak keşke." dedi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.