• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Atagün Yalçınkaya,Veda Etti!

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Yalçınkaya, Caferağa Spor Salonu'nda düzenlenen ve Fenerbahçe ile Almanya'nın Isigym Boxsport Berlin takımı sporcularının 6 sıklette karşı karşıya geldiği gala gecesiyle jübile yaptı.

Milli boksör, adına düzenlenen gecede jübile maçında Furkan Ulaş Memiş ile karşılaştı.

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, jübile maçının ardından Yalçınkaya'ya, sporculuk yaşantısında elde ettiği başarılardan dolayı "Altın Eldiven" verdi.

Fenerbahçeli boksörlerin, Isigym Boxsport Berlin sporcularıyla yaptıkları 6 maçı da kazandığı gecede her iki takım sporcularına da madalya verildi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.