• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

askerlik anısı

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,575
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Erkeklerin askerlik anıları anlatmakla bitmez. Bu anılar anlatana müthiş zevk verirken karşısındaki şahıs için bazen bir işkenceye dönebiliyor. İşte güzel askerlik anılarından biri, benim değil tabiki.
Askerliğimi kısa dönem jandarma er olarak yaptım.
1 Mayıs İşçi Bayramı'ndaki kutlamalar nedeniyle biz kısa dönem erlerden de polise destek istemişler. Robocop dedikleri (plastik parçalardan oluşan zırh gibi giysi) üniformalardan dağıttılar.
Biz de, "Üff! Robocop olucaz" edalarıyla giydik.
Aramızda çeşitli birimlerde görevli askerler vardı. Bunlardan biri de yemekhane görevlisi İsmail'di.
Başçavuşun, "Herkes tek kol aralığı hizaya gelsin" diye bağırmasına rağmen kask nedeniyle duymayan İsmail orada burada sallanmaya devam edince başçavuş aynen şöyle bağırmıştı:
"Lan mutfak robotu! Sen de hizaya geel."
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.