• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ardahan'da temmuzda ilkbahar yaşanıyor

Bianca

Forum Üyesi
Ardahan'da temmuzda ilkbahar yaşanıyor

Türkiye'nin geneli sıcak havayla boğuşurken Ardahan'ın Göle ilçesinde, temmuzda adeta ilkbahar mevsimi yaşanıyor.

Türkiye'nin birçok noktasında bunaltıcı sıcaklıklar yaşanıyor.

Serin havanın hakim olduğu ve doğanın yeşile büründüğü Ardahan'ın Göle ilçesinde, temmuzda adeta ilkbahar mevsimi yaşanıyor.

İşte Göle'den yansıyan bahar manzaraları...

Bu içeriğin kaynağı Ntv haber sitesidir.

Charismax

Premium Üye
Dünya bence kendisini resetliyor :D Sıfırdan bir döngüye giriyor... Nüfus azaltılıyor doğal afetlerle iklimler değişiyor diyoruz ama resetlenme gibi yeniden başlama gibi geliyor bana bu :D

Linux

Owner
Şuan memleketteyim(Ardahan - Çıldır) ve gerçekten hava muhteşem. Akşam 8 den sonra soba yakıyoruz desem yeridir. :)

Charismax

Premium Üye
Şuan memleketteyim(Ardahan - Çıldır) ve gerçekten hava muhteşem. Akşam 8 den sonra soba yakıyoruz desem yeridir. :)
On numara 5 yıldız ama soba dedin bitirdin beni.. Onun sıcağıda ne bunaltır ne devamlı ısıtır çok tatlıdır be... Dikkat et kendine sağlam dön :D

Linux

Owner
On numara 5 yıldız ama soba dedin bitirdin beni.. Onun sıcağıda ne bunaltır ne devamlı ısıtır çok tatlıdır be... Dikkat et kendine sağlam dön :D
Aaaaa, bak sobayı evin içerisinde kullanmıyoruz. O kadar da soğuk değil.
Balkonda ve sobanın kuzinesinde patates te pişiriyorum offf. Yanında bir de semaver çayı.

Allaaaahımmm. :)

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.