• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple, iPhone’a daha fazla reklam koyacak

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Apple’ın reklam platformlarından sorumlu başkan yardımcısı Todd Teresi’nin, teknoloji şirketinin yıllık yaklaşık 4 milyar dolarlık reklam gelirini çift haneli rakamlara çıkarmak istediği bildiriliyor ve daha fazla Apple uygulamasında reklama yer vermenin, bu hedefe ulaşmasına yardımcı olacağı düşünülüyor.

Uygulamayla ilgili reklam gelirini artırmaya yönelik diğer çabalarda Apple, yakın zamanda App Store’da daha fazla reklam yayınlamayı planladığını açıkladı.

App Store’a daha fazla reklam ekleme kararı hakkında yorum yapan şirket şunları söyledi: “Diğer reklam tekliflerimiz gibi, bu yeni reklam yerleşimleri de aynı temel üzerine kuruldu. Yalnızca uygulamaların onaylı App Store ürün sayfalarından içerik içerecekler ve Apple’ın geçen yıl iOS 14.5’in piyasaya sürülmesiyle desteklediği aynı sıkı gizlilik standartlarına bağlı kalacaklar.”
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.