Apple açıkladı, iPhone 14 tanıtım tarihi kesinleşti

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,079
Tepkime puanı
90
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Apple, 7 Eylül'de bir "Far Out" olarak isimlendirdiği basın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu ve etkinlik için hazırladığı davetiyeleri göndermeye başladı. Bu etkinlik, yeni iPhone'ların, yani iPhone 14 serisinin de duyurulacağı etkinlik olacak.

Şirket ayrıca etkinlikte yeni Apple Watch ve AirPods modellerini de duyurabilir. Şirketin yeni Mac ve iPad modelleri de hazırladığı bildiriliyor, ancak bunlar bazen ayrı bir Ekim etkinliğinde duyurulduğunu biliyoruz. Bu yüzden 7 Eylül’de yeni Mac ve iPad modellerini görmek konusunda çok da heyecanlı olmamakta yarar var.

Apple'ın iPhone 14 olarak adlandırılacak dört yeni iPhone modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni cihazların gelişmiş kameraları olacak ve daha pahalı iPhone 14 Pro sürümlerinde cihazın ekranının üstünde hap şeklinde, daha küçük kamera ve FaceID delikleri görebiliriz. Yani Apple, en azından Pro modellerinde çentikten vaz geçebilir.

Series 8 olarak adlandırılan yeni Apple Watch modellerini de 7 Eylül’de görmeyi bekleyebiliriz. Bloomberg, Temmuz ayında Apple'ın daha pahalı ve sağlam bir "pro" sürümünü de piyasaya sürmeyi planladığını iddia etmişti.

Son olarak, 7 Eylül etkinliği ile birlikte iPhone'lar için iOS'un yeni sürümünün yayınlanması bekleniyor.
 

Atam

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
825
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Güzel bilgiler için teşekkürler
 

Yusuf

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
840
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Bilgi için teşekkürler
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt