ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Anneler Günü Kutlu Olsun

Linux

Owner
Tüm Annelerimizin Anneler gününü kutluyorum.
Anneler günü, annelerimize olan saygımızı ve sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gündür. Annelerimiz, hayatımızda önemli bir yere sahip olduklarından, onların hatırlanması ve mutlu edilmesi büyük önem taşır. İşte size 10 adet anneler günü mesajı:

1. Annem, sen benim hayatımdaki en büyük destekçim ve güç kaynağımsın. Seni seviyorum ve her zaman yanındayım. Anneler günün kutlu olsun.
  2. Sen benim hayatımdaki en özel insanlardan birisin. Bana verdiğin sevgi ve desteğin için sonsuz teşekkürler. Anneler günün kutlu olsun.
  3. Annem, sen benim her şeyimsin. Senin sayende hayatımda birçok şeyi başardım ve senin sayende bugün buradayım. Seni seviyorum ve anneler günün kutlu olsun.
  4. Annem, sen benim hayatımın anlamı, güneşim ve ışığımısın. Senin sayende her şey daha güzel ve anlamlı. Anneler günün kutlu olsun.
  5. Sen benim en iyi arkadaşım, en büyük destekçim ve yol göstericimsin. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. Anneler günün kutlu olsun.
  6. Senin sayende hayatımda güzel anılar ve hatıralar biriktirdim. Senin sayende her şey daha anlamlı ve değerli. Anneler günün kutlu olsun.
  7. Seni ne kadar sevdiğimi, ne kadar özlediğimi kelimelerle ifade edemem. Sen benim her şeyimsin ve her zaman seninleyim. Anneler günün kutlu olsun.
  8. Annem, sen benim hayatımda her zaman özel bir yere sahip oldun. Seni seviyorum ve senin sayende hayatım daha güzel. Anneler günün kutlu olsun.
  9. Senin sayende güçlü, cesur ve kendine güvenen bir insan oldum. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. Anneler günün kutlu olsun.
  10. Annem, sen benim için her zaman bir melek oldun. Senin sayende hayatım daha anlamlı ve güzel. Seni seviyorum ve anneler günün kutlu olsun.

Üst Alt