• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Allah'ın sevilen kuluyum dedi.

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta Bodrumda trafik kazası geçirmiş ve iki ayağı sargıya alınmıştı.

İbrahim Tatlısese yardıma gelenler arasında bir süredir küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses de yer almıştı. İbrahim Tatlıses, küs olduğu oğlu için, Şov yaptı gitti artist. ifadelerini kullanmıştı.

Evinde dinlenen İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından kazayla ilgili bir paylaşım yaptı.

"Melek gönderdi"
"Allah yüzümüze baktı. Allahın sevgili kuluyum demek ki bize çok dua ediyorsunuz. ifadelerini kullanan Tatlıses, "Yüce Allah yine bir kıyak geçti. Oradan biz nasıl sağ çıktık ben hala şaşırmış vaziyetteyim. Yabancı filmlerde kamera araba içinde takla atar ya, aynen öyleydi. Habire döndüm ama bir yere varamadım. Melek gönderdi dedi ki, 'Onların önünde kaya ol'. Kayaya çarpıp durduk. Bir çalışanımız var. 'İbrahim Bey biz yaşıyor muyuz?' dedi. Dedim ki 'Allah bizi kurtardı." dedi.

"Ziyaret günümüz kapanmıştır"
Daha sonra alçılı ayaklarını yayınlayan ünlü türkücü, paylaşımında; "Ziyaret günümüz kapanmıştır. Adam gününde gerek! Aradan bir hafta geçmiş, e bana ne,? Ben yaptıklarımın karşılığını kazadan çıkarak aldım. Gerisini sizler düşünün. Şükürler olsun Rabbime." dedi.

Ünlü ismin bu sözleri kime söylediği merak konusu oldu.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.