• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Alec Baldwin, setteki ölümün sorumlusu olarak kendini görmedi

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Oyuncu Alec Baldwin, sette kazayla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’i silahla öldürmesinden sahne aksesuarları direktörü ve yönetmen yardımcısını sorumlu tuttu.

Hutchins ailesinin dava açtığı Baldwin, olaydan sonra verdiği nadir röportajların sonuncusunda 2021’in Ekim ayında Rust filminin setinde yaşanan ölümden kendisinin sorumlu olmadığını söyledi.

CNN’e konuşan Baldwin, Rust’ın sahne aksesuarları direktörü ve silah uzmanı Hannah Gutierrez-Reed’e işaret ederek, ”Biri silaha gerçek mermi koydu. Bunu yapmamaları gerektiğini bilmeleri gerekiyordu” dedi.

Baldwin, Gutierrez hakkında, ”Bu onun işiydi. Onun işi mermilere bakıp silahın içine kurusıkı mermi koymaktı. Sette gerçek mermi bulunmamalıydı” diye konuştu.

Ölümden yönetmen yardımcısı David Halls’u da sorumlu tutan Baldwin, Halls’un silahı kendisine verirken ”kurusıkı” olduğunu söylediğini belirtti.

Baldwin, ”Bu insanların hapse girmesini istediğimi veya hayatlarının cehenneme dönmesini istediğimi söylemiyorum. Ancak olanlardan sorumlu olanların bu iki kişi olduğunun bilinmesini istiyorum” dedi.

Gutierrez-Reed ve Halls, avukatları aracılığıyla CNN’e yaptıkları açıklamada Baldwin’in suçu başkasına atmaya çalıştığını söylediler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.