• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Aknetrent nedir? Ne için kullanılır?

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,025
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek


AKNETRENT nedir?
AKNETRENT etkin madde olarak, vitamin A ile ilişkili ve retinoidler olarak isimlendirilen bir gruba dahil olan izotretinoin içermektedir.

Her bir AKNETRENT ambalajı, 10ar kapsüllük dubleks (PVC/PE/PVDC/Alu) blisterler halinde 30 adet yumuşak jelatin kapsül içermektedir. Kapsüller oval, kırmızı-portakal renklidir.Ne için kullanılır?

* Aknenin (sivilcenin) şiddetli tiplerinin [örneğin; yumrulu (nodüler),
* Yuvarlak (konglobat) akne
* Kalıcı yara izi bırakma riski olan (akne) tedavisinde kullanılır.

AKNETRENTi akneniz, antibiyotik ve cilt tedavileri dahil akne karşıtı tedaviler ile iyileşmediği takdirde kullanacaksınız.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.