• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ahşap oyuncaklar mı yoksa yeni nesil oyuncaklar mı daha faydalı?

Aylin3405

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
28 Şub 2024
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Slm arkadaşlar. Ahşap oyuncaklar mı yoksa yeni nesil oyuncaklar (tablet, telefon gibi📱) çocuklar icin daha faydalı? Çok sayıda çocukta birçok teknolojik oyuncak görüyorum, bu durumun küçük çocuklar için zararlı olup olmadığını düşünüyorum, özellikle de radyasyonun etkisi göz önüne alındığında, ahşap oyuncaklara geçmenin daha mantıklı olabileceğini düşünüyorum. :unsure:Siz bu konu hakkinda ne düşünüyorsunuz? ) Selamlar, saygılar....😊
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.