• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Afyonkarahisarlı sporcu ikinci oldu

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Türkiye Tenis Federasyonunun 29 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da Federasyonun özel olarak düzenlediği ve 11 kişinin katıldığı 9 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvasında Afyonkarahisarlı Hafsa Zehra Çınar ikinci oldu. 9 Temmuz tarihinde İzmir'de, 24 Temmuz tarihinde ise İstanbul'da birincilik dereceleri elde eden Hafsa Zehra Çınar, Türkiye Tenis Federasyonun özel olarak İstanbul'da düzenlediği ve 11 kişinin katıldığı 9 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvasında ikinci oldu. Turnuvada derece alabilmek için çok çalıştığını belirten Hafsa Zehra Çınar: " Turnuvaya çok çalıştım. Mutluyum. Benim için emek sarf eden bütün antrenörlerime teşekkür ederim. İlerleyen günlerde düzenlenecek olan turnuvalarda hedefim hep birincilik olacak" dedi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.