• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nasıl Yapılır ? Afad'da Gönüllü Olmak İçin Ne Yapılır? Afad Gönüllü Başvurusu

BenDeniZ

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
22 Eyl 2022
Mesajlar
3,836
Puanları
36

AFAD gönüllüsü olmak için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Başvuruları e-Devlet üzerinden yapmak gerekmektedir.

AFAD'da Gönüllü Olmak İçin Ne Yapılır?

AFAD'da gönüllü olmak isteyen kişilerin ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Adayların eğitim ve çalışma programını aksatmayacak kadar zamana ihtiyaçları olması önemlidir. Aynı zamanda AFAD görevlisi olmak isteyen adayların sağlık durumu da hem çalışmalara hem de seyahate uygun olmalıdır. Bu kişiler e-devlet sistemi üzerinden AFAD gönüllüsü olmak için başvuru yapabilir.

AFAD Gönüllü Başvurusu

AFAD gönüllülük sistemine başvuruda bulunmak isteyenlerin e-devlet üzerinden başvuru gerçekleştirmesi gerekir. Sonrasında başvuru yapan kişiler e-mail ya da sms yolu ile gönüllülük portalına yönlendirilir. Gönüllü olan kişilerin gönüllülük sistemindeki eğitim, faaliyet ve görevleri de gönüllülük portalı üzerinden takip etmeleri gerekmektedir.
 

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,503
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Paylaşım için teşekkürler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.