• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Adrenalin ve macera sever gezginler “Havadaki Otel'de"

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Kolombiya'nın Abejorral kentindeki Andes dağlarında, adrenalin ve macera sever gezginler için inşa edilen “Havadaki Otel” yoğun ilgi görüyor.Yerden yaklaşık 25 metre yükseklikte dikey bir kaya üzerine inşa edilen otele sadece halatlarla ulaşım sağlanabiliyor.Otele gelen müşteriler geceyi havada asılı bulunan hamaklarda geçirebiliyor.Bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler 'Havadaki Otel'e yoğun ilgi gösteriyor.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.