• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Adamın arabasına kustum

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü şarkıcı İrem Derici, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Derici, en kötü geçen ilk buluşmasında başına gelenleri anlattı.

35 yaşındaki şarkıcı, "Berbat geçen bir ilk buluşman oldu mu?" sorusu üzerine verdiği yanıtla dikkat çekti.

"Çok ünlü olduğumdan beri ilk buluşmalar hep evde oluyor. Görüntülenmemek daha rahat olmak açısından." diyen İrem Derici, "O zamanlar çok ünlü değildim. İnsanlar beni ya birilerine benzetiyor ya da menajerim Özgür Aras'ın yanında görünce 'Aa ünlüdür' diyorlardı." ifadelerini kullandı.

"Adamdan çok etkilenmiştim"
Derici, sözlerine "Bir adamla sosyal medya üzerinden mesajlaşıyoruz. Ama nasıl zeki biri. Adam buluştuğumuzda bu da olsa aşık olacağım, o kadar etkilendim." diye devam etti.

"Çok içtim"
"Bir iki hafta sonra biz buluştuk, Nişantaşı'nda bir mekana gittik. Ama benim mesajlaştığım adamla buluştuğum adam aynı değil." diyen şarkıcı, "Heyecan, gerginlik de değil öyle olsa bir süre sonra geçerdi. Jargonundan anladım, o değil. Şimdi gittim de oturacağım iki saat. Duruyordum öyle, anlatıyor o. Alkol tüketmeye başladım ben de. Zaten bir süre sonra 'Anlat yahu... Sen ne tatlı çocuksun'a kadar geldi olay." ifadelerini kullandı.

"Arabada kustum"
Ünlü isim, anısını "Sonra baktım hiçbir yere varmayacak, mekandakileri de tanıyordum, 'Bir taksi tutup gideyim' diye düşündüm. Adam, beyefendi çıktı, 'Ben seni bırakırım' dedi. Ama muhabbeti kadar şoförlüğü de kötüymüş. Oradan oraya daldı; ben artık 'Dur' diyecekken birden çocuğun üstüne başına, arabanın her yerine kustum. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi, 'Torpidonda ıslak mendil var mı?' diye sordum. Sonrasında özür falan diledim ama engellemiş beni!" diyerek noktaladı.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.