ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Acun Ilıcalı'ya büyük darbe!

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
2,670
Tepkime puanı
10
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Acun Ilıcalı'ya büyük darbe!

Survivor programının hem yapımcılığını hem sunuculuğunu üstlenen, medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı iki yıldır ilişki yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdı. İddiaya göre Altunkaya Ilıcalı'yı terk etti. Son zamanlarda eski eşi Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın paylaşımına yorum yapması akıllara o soruyu getirdi.Medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı kariyeri kadar özel hayatıyla da merak konusu olmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı ile ayrılığının ardından 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile iki yıldır nikahsız birlikte olan Ilıcalı hakkındaki iddia gündeme damga vurdu. İddiaya göre Altunkaya Ilıcalı'yı terk etti. Nedeni ise şoke etti.

Acun Ilıcalı ile uzun zamandır beraber olduğu Çağla Ayça Altunkaya hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. 2 yıla yakındır ilişki yaşayan ikili ani bir kararla ayrılma kararı aldı.

Ayrılmanın nedeni ise herkesi şoke etti. İşte Acun Ilıcalı-Çağla Ayça Altunkaya ayrılığına dair detaylar.

Şeyma Subaşı'ndan ayrıldıktan sonra 23 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile nikahsız ilişkiye başlayan Acun Ilıcalı, ie son Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülürken, o günden bu yana bir daha yan yana görülmediler. Ilıcalı katıldığı davetlere Altunkaya'yı götürmeyince ayrılık iddiaları da ayuka çıktı.
Geçtiğimiz günlerde eski nikahlı eşi Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın bir paylaşımına yorum yapması da dikkatlerden kaçmamıştı. Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa'nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği gösterdi.

Peki Acun Ilıcalı- Çağla Ayça Altunkaya ilişkisi Şeyma Subaşı yüzünden mi bitti? Merak edenler en çok bu sorunun cevabını aramaya başladı.

İddialara göre; Gittiği her yere Altunkaya ile giden Ilıcalı'nın, son zamanlarda yalnız gezmesi dikkat çekerken ayrılık kararının Altunkaya tarafından alındığı söyleniyor.

Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Alıntı
 
Üst Alt