• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

99 kilodan 70 kiloya düşen Tanyeli'nin son hali

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

99 kilodan 70 kiloya düşen Tanyeli'nin son hali


Tartıda 99 kiloyu gören Tanyeli, mide ameliyatı olmuştu.
Bir dönemin en ünlü oryantali Tanyeli, son haliyle gündeme gelmişti.
Evlendikten sonra eşiyle birlikte Avustralya'ya yerleşen ünlü isim, gözlerden uzak yaşarken aldığı kilolarla gündem olmuş ve 99 kiloya çıkınca da mide ameliyatı olmak kararı vermişti.

29 kilo verdi
Türkiye'ye gelerek kendini Türk doktorlarına emanet eden Tanyeli, 29 kilo verdi. Formuna kavuşan oryantal Tanyeli son halini sosyal medyada paylaştı.


"Bursa'dan sevgiler"
Tanyeli ameliyattan sonra "Bursa'dan sevgiler... Mide ameliyatımın üzerinden 20 gün geçti, en zorunu kolay atlattık. Ben artık her türlü sebzenin pürelerini yemeye başladım ve günlük yarım saatlik yürüyüşlerime devam ediyorum, bu fotoğraf karesi eşimle yaptığımız yürüyüşten... Bu ameliyattan sonraki süreci benim için kolaylaştıran en önemli şey, dualar oldu. Bu aralar dualarım bütünün ve bizlerin hayrı için." ifadelerini kullanmıştı.
( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.