• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

9 Eylül 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,510
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2022 Cuma)


Bugün yapılması gereken işler için içinde büyük bir istek belirdiğini fark edeceksin.
Seni uzun zamandır rahatsız eden şeyleri düzeltmek ya da ev işleriyle ilgili ertelediğin ne varsa halletmek için hızlanmak isteyebilirsin.​

Sağlık
Bugün enerjini verimli kullanmak için daha dikkatli olmalısın. Erkenden yorgun düşmemek için fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemekte fayda var. Sık sık temiz hava almak gücünü yenilemeye yardımcı olacak.

Aşk
uzun zaman sonra sevdiğinle aranda mükemmel bir uyum bulduğunu göreceksin. Bunun üstüne gidip ilişkinin boyut değiştirmesini sağlayabilirsin. İstediğin gelişmeleri yaşamak için partnerinle daha açık konuşmalısın.

Para
Yanındaki insanlara güvenmekte sıkıntı yaşayabilirsin. Onların hareketlerinden şüphelenmek, kendi işini kendi başına görmek istemeni sağlayacak. Güvendiğin arkadaşlarından yardım istemek sorumlulukları dağıtmanı kolaylaştırabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.