• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

9 Eylül 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2022 Cuma)


İçinde bulunduğun durum genel olarak can sıkıcı bir hal alabilir.
Stres ve kaygıdan uzaklaşmak için sevdiğin insanlardan yardım istemelisin.
Onların yardımı sayesinde zorlukları aşmak daha kolay olacak.​

Sağlık
Zihnen yorgun hissetmek canını sıkmamalı. Arkadaşlarınla beraber daha çok zaman geçirmek keyfini yerine getirebilir. Farklı aktiviteler için planlar yapmak bile daha iyi olmanı sağlayacak. Hafif yiyecekler tercih etmekte fayda var.

Aşk
Görüştüğün insanın aranızdaki duruma bakışı seninle aynı olmayabilir. Bu durumun canını sıkmasına izin vermemelisin. Yaptığın konuşmalarda kendin olmaya devam etmek görüşmenin akıbetini belirlemekte etkili olacak.

Para
Gecikmiş bir ödemenin eline geçmesi değişik planlar yapmanı sağlayabilir. Harcama planlarında ufa değişiklikler yapmak farklı gelir kaynakları yaratmanı sağlayacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.