• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

9 Eylül 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2022 Cuma)


Seninle görüşmek isteyen insanların sayısı seni şaşırtmasın.
İlgi odağı oldukça keyfin yerine gelebilir.
Bu durum kendini daha enerjik hissetmene sebep olabilir. Bu durumun tadını çıkarmayı ihmal etmemelisin.​

Sağlık
İş konuları seni fazlaca yorabilir. Eline geçen fırsatları dinlenmek için değerlendirmelisin. Gücünü sürekli yüksek tutmak günü tam verimle geçirmene yardımcı olacak. Temiz hava almayı ihmal etmemelisin.

Aşk
Partnerinle görüşmek için yeteri kadar zaman bulamayabilirsin. Yine de mümkün olan her şekilde iletişimi korumak ilişkinin geleceği için iyi olacak. Halden anlayıp dikkatini dağıtmak istememesi de seni ayrıca mutlu edecek.

Para
İş yerinde yaptıklarınla öne çıkmak bugün daha mümkün olabilir. Yeri geldiğinde sorumluluk alıp liderlik yapmaktan kaçınmamalısın. Orijinal fikirlerin sayesinde işlerde daha hızlı ilerleme sağlamak kariyerin için iyi olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.