• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

9 Eylül 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2022 Cuma)


Arkadaşlarınla beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin.
Grup aktivitelerinde daha fazla yer almak isteyebilirsin. Ama insanların seni kullanmasına izin vermemelisin.
Sınırları baştan çizmek senin için önemli olacak.​

Sağlık
Egzersiz için yeni programlar denemek seni gün boyu meşgul edecek. Hatta grup olarak bazı etkinliklere katılmak egzersiz işini kolaylaştırabilir. Enerjinin çok çabuk tükenmesine izin vermemelisin. Eline geçen fırsatları dinlenerek değerlendirmek sana iyi gelecek.

Aşk
Yeni biriyle tanışmak seni çok heyecanlandıracak. İlişkiye başlamak konusunda hevesli olabilirsin.. Atılması gereken adımları çabucak geçmek bazı şeyleri göz ardı etmene sebep olabilir. Aceleci davranmamakta yarar var.

Para
Bir arkadaşın senden borç isteyebilir. Ona yardımcı olmak seni zora sokacaksa bunu ona düzgünce söylemelisin. Kalp kırmadan, insan kaybetmeden maddi durumunu güvence altına almak her durumda iyi olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.