• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

9 Eylül 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2022 Cuma)


İnsanlarla kuracağın ilişkilerde daha dikkatli olmalısın.
Bazılarının senin samimiyetinden faydalanıp gereksiz muhabbetler içine girmeye çalıştığını görebilirsin.
Sınırları baştan belirlemek işlerin senin istediğin gitmesini sağlayacak.​

Sağlık
Kimsenin moralini bozmasına izin vermemelisin. Başkaları ne derse desin kendi bildiğin gerçek uğruna alıştığın düzeni korumaya çalışmak seni daha mutlu edecek. Yemek alışkanlıklarını devam ettirmek senin için önemli olacak.

Aşk
Partnerinle beraber daha çok zaman geçirmek için planlar yapabilirsin. Ama bazı aksaklıklar planının düşündüğün gibi işlemesini engelleyebilir. Her şeye rağmen görüşmek için fırsat yaratmaya çalışmak aranızdaki ilişkinin güçlenmesini sağlayacak.

Para
Yeni ortamlara girip yeni insanlar tanıdıkça yeni iş anlaşmaları yapman mümkün olacak. Karşına çıkacak her fırsatı değerlendirmeye çalışmakta yarar var. Bu sayede seçeneklerini sürekli geniş tutma imkanın olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.