• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

8 Eylül 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Eylül 2022 Perşembe)


Kendini geliştirmek için yeni kararlar alıp bunları uygulamak için çabalayacaksın.
Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu ortamın senin için daha yararlı olmasını sağlamak tamamen senin elinde olacak.​

Sağlık
Hayatının tekdüze gidişini değiştirmek için yeni kararlar alabilirsin. Yeni şeyler denemekten çekinmemelisin. Tavsiye edilen yeni programlara başlamak hayatına istediğin hareketi katmada yardımcı olacak.

Aşk
Aşk hayatın bugün istediğin hareketliliğe ulaşamayabilir. Bunun moralini bozmasına izin vermemelisin. Ne istediğini bildiğin sürece karşına güzel fırsatlar çıkmaya devam edecek. Bunları değerlendirmek senin bileceğin iş.

Para
Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmak için kendini zayıf gördüğün konularda geliştirmek isteyeceksin. Yeni bir ortama girmek, yeni şeyler öğrenmek seni uzunca bir süre meşgul tutacak şeyler karşına çıkarabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.