• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

8 Eylül 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Eylül 2022 Perşembe)


Yanındaki insanlar seni istemediğin şeyler yapmak için yanıltmaya çalışabilirler.
Doğru olduğuna inandığın şey uğrunda hareket etmek daha yararlı olacak.
Başkalarının dediğinden çok kendi deneyimlerine güvenmeye devam etmelisin.​

Sağlık
Bugün kendi başına zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Fırsat buldukça yürüyüş yapmaktan kaçınmamalısın. İş dışında kalan zamanları kendi başına değerlendirmek iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk
Sevdiğin insanla arandaki iletişimi daha da yaratıcı halde sürdürmek için gününde olabilirsin. Hislerini anlatmak için farklı yollar deneyerek onun takdirini kazanmak seni mutlu edecek.

Para
Yeteneklerin sayesinde yeni iş fırsatları yaratabilirsin. Farklı insanlarla iletişim kurarak yeteneklerinin daha işe yarar şekilde kullanılmasını sağlamak mümkün olacak. Yeni ortamlara girmek senin için iyi olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.