• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

8 Eylül 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Eylül 2022 Perşembe)


başkalarının dediklerine ve baskılarına aldırış etmemek senin için daha iyi olacak.
Kendini ifade etmek için daha cesur adımlar atabilirsin.
Söylediklerin başkalarını rahatsız etse de kendini düzgünce ifade etmek isteyeceksin.​

Sağlık
Gününün daha sağlıklı geçmesi için her şeyi kararında bırakmalısın. Aşırıya kaçmak seni yorarak enerjinin erkenden tükenmesine sebep olacak. Daha sağlıklı yiyecekler tercih ederek güne daha dinç devam edebilirsin.

Aşk
Partnerinin senin yerine kararlar alması canını sıkabilir. Sorunu birlikte konuşarak çözmeniz en iyisi olacak. Onun da halden anlayacağını düşünerek adımlarını atmalısın. Konuşmalarda yapıcı olmakta yarar var.

Para
Maddi özgürlüğünü korumak için alacağın kararları iyice düşünmelisin. İleride yanlış bir şey yaşanmaması için programını şimdiden yapıp ona sadık kalmak sana yarar sağlayacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.