• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

8 Eylül 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Eylül 2022 Perşembe)


Gün boyunca yapman gereken bir iş varmış gibi düşünebilirsin.
Kendini eksik hissetmemek için sorumluluklarını yerine getirdiğinden emin olmakta yarar var.
Dikkatini dağıtmak için sevdiğin insanlarla konuşmak işe yarayabilir.​

Sağlık
Kendini içeri kapatmamak yaratıcılığın için iyi olacak. Fırsat buldukça dışarı çıkmak, temiz hava almak zihninin daha iyi çalışmasını sağlayabilir. Her zamankinden daha hafif yiyecekler tercih etmek sana fayda sağlayacak.

Aşk
Mevcut ilişkinin seni eskisi kadar heyecanlandırmadığını fark edebilirsin. Eski güzel günlere dönmek için çabaların olacak. Partnerinle birlikte daha çok zaman geçirmek eski heyecanı yakalamanıza yardımcı olabilir.

Para
Aldığın kararların işe yarar sonuçlar doğurduğunu görmek seni daha fazlası için cesaretlendirecek. Daha yeni iş fikirleri ve bunları hayata geçirmek için farklı yol haritalarıyla meşgul olman mümkün olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.