• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

7 yıllık evlilik sessiz sedasız bitti! Ünlü oyuncu Selen Soyder ile Oren Frensez tek celsede boşandı!

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,782
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Kadın

7 yıllık evlilik sessiz sedasız bitti! Ünlü oyuncu Selen Soyder ile Oren Frensez tek celsede boşandı!


Oyuncu Selen Soyder, 2015 yılında evlendiği işadamı Oren Frensez ile evliliğini tek celsede bitirdi. Instagram hesabından bir paylaşım yapan 35 yaşındaki oyuncu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "2015 yılında hayatlarımızı birleştirme kararı vererek evlenmiş olduğum Oren Frensez ile anlaşarak boşandık. Bu bilgiyi siz değerli kamuoyu ile paylaşmak istedim." Soyder, açıklamasının ardından Instagram hesabından eşinin soyadını da kaldırdı
.


2007'de Türkiye Güzeli seçilen ve aynı zamanda pek çok dizide rol alan Selen Soyder, 7 yıllık evliliğini bitirdi.
2015'te nikah masasına oturan Soyder ile iş insanı Oren Fransez, anlaşmalı olarak boşandı.
Uzun süredir haklarında çıkan ayrılık haberleri karşısında sessiz kalan ikiliden Soyder, boşandıklarını sosyal medya hesabından açıkladı.

Oyuncu, "2015 yılında hayatlarımızı birleştirme kararı vererek evlenmiş olduğum Oren Frensez ile anlaşmalı olarak boşanmış olduğumu siz değerli kamuoyu ile paylaşmak istedim. Değerli kamuoyunun dikkatine sunulmak üzere... Saygılarımla." ifadelerini kullandı.( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.