• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

7 Eylül 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Eylül 2022 Çarşamba)


Yakın bir arkadaşının sıkıntılarıyla ilgilenmek isteyebilirsin.
Onun sorunlarını çözmek için uğraşmak arkadaşlığınızın da ilerlemesi için önemli olacak.
Birlikte geçireceğiniz zamanın ikiniz için de verimli olmasında yarar var.​

Sağlık
Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek tek başına kalmaktan daha çok cazip gelecek. Birlikte farklı aktiviteler için planlar yapmak hayattan daha çok zevk almak için yardımcı olabilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta yarar var.

Aşk
Aşk hayatının istediğin gibi düzene girdiğini görmek sana daha ileri safhalara doğru adımlar atmak için cesaret verebilir. Vereceğin kararları iyice düşünüp taşınmak için bol bol fırsatın olacak. Bunu iyi değerlendirmekte yarar var.

Para
Bir arkadaşın maddi konularda senden yardımcı olmanı isteyebilir. Ona yardım ederken kendini zor duruma sokmamaya dikkat etmelisin. Kendi durumunu tehlikeye atmadan ona yardımcı olmak senin için daha iyi olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.