• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

7 Eylül 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Eylül 2022 Çarşamba)


Can sıkıcı olaylarla karşılaşabilirsin.
Karşılaşacağın zorlukları sıkıntısız atlatmak için doğru söylemekten çekinmemelisin.
Her şekilde doğrudan taraf olmak zorlukları atlatmak için önemli olacak.​

Sağlık
Kendine mümkün olduğunca çok zaman ayırmaya özen göstermelisin. Başkalarının dertlerinden, sıkıntılarından uzaklaşıp iç huzuru bulmaya çalışmak sana çok iyi gelecek. Hafif yiyecekler tercih etmeye özen göstermek sana yarar sağlayacak.

Aşk
Yapılması gereken konuşmaları ertelemekten vazgeçmelisin. Olaylarla zamanında yüzleşmek seni gelecek hakkında daha kararlı yapacak. Konuşman gerektiğinde sessiz kalmamaya çalışmak ne istediğini açıkça söylemeni sağlayacak.

Para
Harcamalar konusunda daha dikkatli davranman gerekebilir. Savurgan olmadığın sürece kötü sürprizlerle karşılaşma ihtimalin olmayacak. Birikim yapmaya çalışmak ileride karşılaşacağın zorluklara karşı daha hazır olmanı sağlayabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.