• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

7 Eylül 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Eylül 2022 Çarşamba)


Sana yakın olan bir insanın sana karşı dürüst olmadığını fark edebilirsin.
Senden bir şey saklayıp saklamadığını anlamak için onu denemek isteyeceksin.
Objektif kalmaya çalışmak senin için önemli olmalı.​

Sağlık
Günü verimli ve hareketli geçirmek için elinden geleni yapman gerekecek. Hareketsiz kalmamak için elinden geleni yapmalısın. Her fırsatı değerlendirip yürüyüşe bahane yaratmak sana fayda sağlayabilir.

Aşk
İlişki konusunda istediklerine ulaşamamak canını sıkmasın. Şimdilik istediğini elde etmiyor gibi görünebilirsin. Ama zamanı gelince doğru insan sana açılıp seni şaşırtacak.

Para
Yeni ortamlara girmenin avantajlarını iyi kullanmalısın. Tanıştığın insanlarla iyi ilişkiler kurmak ileride farklı iş fırsatlarıyla karşılaşmana sebep olabilir. İnsan kazanmaya çalışmak sana uzun vadede yarar sağlayacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.