• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

60 yıl sonra çiçek açan ağaç!

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,030
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek


Demir ağacının asıl kökeni, İran'ın kuzeyi. Ancak bu nadide ağaca gönül veren bir Çinli, 60 yıl aradan sonra, özenli bir bakımla 2 ağacın çiçek açmasını sağladı.
Çin'de 60 yıl aradan sonra çiçek açan demir ağaçları, meraklılarını sevindirdi.

Demir ağacının asıl kökeni İran'ın kuzeyi. Ancak bu nadide ağaca gönül veren bir Çinli, 60 yıl aradan sonra, özenli bir bakımla 2 ağacın çiçek açmasını sağladı.

Sertliği dolayısıyla "demir ağacı" olarak adlandırılan ağaç, canlı olduğu sürece nadiren ikinci kez çiçek açıyor.

Meraklıları, bu ender rastlanan çiçekleri görebilmek için, akın akın serayı ziyaret ediyor.

(Alıntıdır)​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.