• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Eylül 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,512
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2022 Salı)


Günün beklediğinden de iyi geçebilir.
Uyandığın andan itibaren içindeki olumlu hava dışarıya da yansıyacak.
Konuştuğun insanlara, arkadaşlarına da bu enerjiyi geçirebileceksin.
Olumlu düşünmeye devam etmek sana yarar sağlayacak.​

Sağlık
Fiziksel ve ruhsal ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmakta yarar var. Kendini ne kadar sağlam tutarsan bulunduğun ortama o kadar yarar sağlayacaksın. Çevrenin bir parçası olmak için kendine gereken özeni göstermelisin.

Aşk
Partnerinle yapacağın konuşmaların tartışma modunda geçmemesine özen göstermelisin. Birbirinizi anlamak için göstereceğini çaba sonunda istediklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilir. Sakin kalmakta yarar var.

Para
İş konusunda seçeneklerini geniş tutmaya devam etmelisin. Her duruma karşı plan yapmaya çalışmak seni her şeye karşı hazırlıklı kılacak. Atacağın adımları iyice düşünüp doğru karar vermek için acele etmemelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.