• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Eylül 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2022 Salı)


Güne daha romantik tarafından bakabilirsin. Duygularınla daha da yüzleşmen olası.
Aşka kendini açmanın etkisini her yönden görebilirsin. Kalbinin daha hızlı attığını hissedebilirsin.​

Sağlık
Ağız ve diş sağlığı için önlemleri bir nebze de olsa artırman iyi olabilir. Eğer geceleri dişlerini çok fazla sıkmaya başladıysan bunu ciddiye alman ve bir doktora gitmen gerekebilir. Dişlerine zarar vermemek adına değişimler yapman iyi olabilir.

Aşk
Bugün aşk söz konusu olduğunda kendini çok daha iyi bir noktada bulabilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir, duygularınla daha rahat yüzleşebilirsin. Aşk konusunda iyi şeyleri kendine çekebileceksin.

Para
Bugün maddi konular ile alakalı büyük kararlar almamaya dikkat etmen gerekebilir. Zira değişken etkiler altında olabilirsin. Ve bu değişken etkilerin seni uzun vadede rahatsız etmemesi maddi açıdan önemli olabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.