• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Eylül 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2022 Salı)


Bugün aşk daha baskın olabilir. Kalbini açacağın kişi ile daha farklı bir etkileşime sahip olabilirsin.
Normalde seni yoracak veya zorlayacak şeyler bugün daha rahat ve kolay yolunu bulabilir.
Aşk bu konuda ön plana çıkacak.​

Sağlık
Bolca sıvı tüketip kafeini azaltmak sana çok daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı beslenmek, özellikle de mevsim meyvelerinden tüketmek sana iyi gelebilir. Enerjini toplamana vesile olacak şeylere odaklanmalısın.

Aşk
Sevdiğin kişiyle kaçamak yapmak günün önceliği olabilir. Bunun için birbirinize zaman ayırmanız çok daha iyi sonuçlanabilir. Aşka ne kadar hazır olduğun gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir.

Para
Bugün iş konularında aceleci olmaman en iyisi. Duygusal davranmaman gerekebilir para konusunda. Uzun vadeli kararları bugünden almamak bugün için yapabileceğin en iyi şey olabilir. Acele etmemelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.