• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Eylül 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2022 Salı)


Bugün yenilik konusunda kendi sınırlarını zorlaman gerekecek.
Çalışma şeklin, yaptığın işler, bulunduğun ortam dahil her konuda yeni olan ne varsa bir şans daha vermek isteyeceksin.
Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmekten çekinmemelisin.​

Sağlık
Bugün senin için gereğinden fazla yorucu geçebilir. Enerjini yenilemek için daha istekli olmakta yarar var. Açık havada yürüyüş yapmak sana enerji verebilir. Daha taze yiyecekler tercih etmek senin yararına olacak.

Aşk
Aşk mevzularında başkalarını gereğinden fazla dinlemekten vazgeçmelisin. Senin için doğru olanı seçmek sadece senin elinde. Başkalarının dediği sadece tavsiye olabilir. İnsanların seni etkilemesine izin vermemelisin.

Para
İş konusunda üstlerinle daha fazla çalışma fırsatı bulabilirsin. Gerektiği durumda sorumluluk almaktan çekinmemelisin. Verdiğin emeklerin karşılığını maddi olarak görmen yakındır.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.