• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

6 Eylül 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2022 Salı)


Bugün insanlarla aranın iyi olduğunu fark edebilirsin.
Sevdiğin insanlarla bir arada olmak sana yarar sağlayacak.
Yeni ortamlara girmekten çekinmemek senin için ilginç bir deneyim olabilir.​

Sağlık
Gününün yoğun geçmesi seni fazladan yorabilir. Önlemini alıp dinlenmek için bol bol fırsat yaratmak gün içinde daha aktif olmana sebep olacak. Yediklerini daha sağlıklı yiyecekler olarak tercih etmek sana enerji verebilir.

Aşk
Sevdiğin insanın seninle daha çok zaman geçirmek için programını değiştirdiğini fark etmek seni şaşırtacak. Onun bu jestine benzer şekilde karşılık vermek aranızdaki ilişkinin boyut değiştirmesine katkısı olacak.

Para
Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanlarla aranı iyi tutmaya özen göstermelisin. Bugün kurduğun ilişkiler ileride daha farklı iş fırsatları olarak karşına çıkabilir. İnsan kazanmak para kazanmaktan daha önemli olabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.