• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Etrafında olan bitene daha fazla ilgiyle odaklanabilirsin.
Dikkatini sürekli dağıtabilecek dış etkenler olabilir.
Planlarında esnek olmak ve bugünden bir iş yetiştirmeye kendini zorlamamak o yüzden daha iyi olacak.​

Sağlık
Eğer dikkatin sıklıkla dağılıyorsa bunun altında yatan sebepleri çözmek isteyebilirsin. Stresin bununla bir ilgisi var mı? İlgilenmen gereken meseleler sana sıkıntı mı veriyor? Bu soruların cevabını araman en iyisi.

Aşk
Hislerini ifade etmekte zorlanıyorsan güzel bir şarkıdan veya güzel bir şiirden yardım alabilirsin. Sevdiğin kişiye onu ne kadar düşündüğünü gösterebilecek sanatsal işler paylaşman aranızı daha iyi tutabilir bugün.

Para
Bugün işe kendini verememen olası. Ancak bu durumu gözünde büyütmemen gerekecek. Bazı şeyler için farklı zamanlar seçmen sana yetecek bugün. Zihnini istediğin konulara açman ve bu konuda kendine zaman tanıman en iyisi.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.