• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Bu aralar göreceğin rüyalar oldukça haberci rüyalar olabilirler.
O yüzden güne başlarken bir şeyleri not etmende fayda olabilir.
Gördüklerini olabildiğince hatırlamaya çalışıp bunları not etmelisin. Bu sayede bilinç altın ile bir bağ kurabilirsin.​

Sağlık
Bugün uyku düzenine ekstra özen göstermenin faydasını görebilirsin. Erken uyuyup erken uyumak ve vücudunun yeteri kadar melatonin salgılamasını sağlamak sana çok iyi bir enerji katabilir. Bu tür konulara özen göstermelisin.

Aşk
Aşk konularında içinden gelen sesi dinlemen gerekecek. İçine sinmeyen şeylere karşı durman gerekebilir. Önüne aşk adı altında sunulan emrivakileri kabul etmemen gerekebilir. Bu konularda daha seçici olabilirsin.

Para
Maddi anlamda kendini biraz daha sağlama almak isteyebilirsin. Bu konularda ufak tefek bazı değişimler yapman da olası o yüzden. Birikime ve tasarrufa yönelmek ileriyi daha net görmene vesile olabilir bugün.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.