• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Bugün iç sesin tavan yapabilir. Hislerin daha da kuvvetlenebilir.
Zihnin daha da açılabilir. İçine sinmeyen şeyleri kabul etmemen en iyisi o yüzden.
İç sesin seni bazı konularda daha doğru şeylere itebilir.​

Sağlık
Bugün güneşin negatif etkilerinden korunman epey önemli olabilir. Daha sağlıklı bir gün geçirebilmek için kendini güneşten korumalısın. Bunun için gerekiyorsa güneş kremleri kullanabilir, bol bol su tüketerek kaybettiğin sıvıyı geri kazanabilirsin.

Aşk
Aşk konusunda ne istediğini bilerek hareket etmek sana çok farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Güzel şeyleri kendine çekebilecek ve yeni bir ilişki konusunda daha net davranmana vesile olabilecek bir şekilde hareket edebilirsin. Aşka kendini çok daha fazla açman olası.

Para
İş konularında iç sesine güvenmen gerekecek. Bazı şeyleri sadece gözle gördüğün şekilde kabul etmemen en iyisi. Bazı insanların farklı gündemleri olabilir ve sen de bugün bunları keşfetmekte daha başarılı olabilirsin. Para konusunda acele etmemelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.