• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Geleceğe daha pozitif bakarak güne başlayabilirsin bugün.
Başarı senden yana olabilir. Şansın açılabilir.
Maddi ve manevi her türlü kendini çok daha pozitif hissedeceğin, güzel şeylere kendini açacağın bir gündesin bugün.​

Sağlık
Haftaya sakin ve güzel bir ruh haliyle başlamak etkisini bırakabilir. Bugün kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Sağlığının daha iyiye gittiğini görmek ve kendini yormadan sakin bir gün geçirmek sana çok iyi gelecek.

Aşk
Bugün aşka dair düşüncelerini gözden geçirmek ve hatalarını düzeltmek için iyi bir fırsata sahip olabilirsin. Gönül işlerinde sancılı geçen süreçleri telafi etmek ve biraz da iğneyi kendine batırmak için iyi bir gün olabilir bugün.

Para
Parasal anlamda kendini daha da sağlama alabilirsin bugün. Zihnen iş konularında çok daha iyi bir yerde de olman olası. İşlerin sonucunu toplamaya başlayabilirsin. Emeklerinin sonucunu görmek sana çok büyük memnuniyet verebilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.