• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Uzun zamandır görüşemediğin bir arkadaşından veya sevdiğin bir insandan haberler alabilirsin.
Bir süredir ihmal ettiğin arkadaşlıklar varsa onlara daha fazla zaman ayırman olası.
İnsanlarla olan ilişkini kuvvetlendirmek için iyi bir zaman olabilir.​

Sağlık
Bugün güneşten korunmak önceliğin olmalı. Güneş ışınlarının ters açıyla geldiği saatlerde dışarıda olmamak iyi bir önlem olsa da esas önlemi güneş koruyucuları ile alabilirsin. Cildini güneşten koruman daha iyi olacak bugün.

Aşk
Eğer hoşlandığın ancak bir türlü sağlıklı bir iletişim kuramadığın birisi varsa bugün bu konuda büyük değişimler olabilir. Daha sağlıklı iletişimler kurabilir, karşılıklı olarak hislerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Aşkta daha şanslı olacaksın bugün.

Para
İş ortamlarında kendini nasıl ifade edeceğin önemli olabilir bugün. Özellikle yeni bir iş arayışındaysan mülakatlarda nasıl kendini ifade ettiğine özen göstermen gerekebilir. Kelimeleri dikkatlice seçmenin faydasını görebilirsin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.