• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

5 Eylül 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2022 Pazartesi)


Bugün yeni bir aşk gündeme gelebilir senin için.
Duygusal yönünle daha da barışık olabilirsin.
Hislerini kendine ifade etmekte bir sorun yaşamaman olası. Bu kadar duyguları ön plana alabileceğin bir günde aşka odaklanman gerekecek.​

Sağlık
Kendini daha iyi hissetmek için gün içerisinde ne gibi değişiklikler yapabileceğini hesap etmelisin bugün. Gün içerisinde enerjin tükeniyor ve çok yıpranmış hissediyorsan, enerji seviyeni yerlere vuran şeyleri gözden geçirmen gerekebilir. Gün içerisinde daha az yorulman şu an için daha iyi olabilir.

Aşk
Kalbini insanlara açmaktan sıkıntı duymamalısın bugün. Özellikle de birisine karşı ilk adımı atman gerekiyorsa... Aşka dair düşüncelerini ve hislerini açmak bu konuda çok daha pozitif gelişmeler görmeni sağlayabilir. O yüzden kendini içine kapatmaman en iyisi bugün.

Para
Maddi konularda tasarrufa özen göstermek günün en iyi kararlarından bir tanesi olabilir. Savurgan davranışlardan uzak durman gerekecek. Maddi açıdan kendini biraz daha sağlama almak isteyebilirsin. Bugün bu konuda harekete geçmen en iyisi.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.