400 Milyon Dolarlık Boks Maçı!

Polat

Moderatör
Müsabakanın yaklaşık 400 milyon dolarlık gelirinden Mayweather 180 milyon dolar, Pacquıao ise 120 milyon dolar kazanacak.

Kariyerinde yaptığı 47 müsabakanın 26'sı nakavt olmak üzere hepsini kazanan Mayweather, Filipinli rakibi Pacquıao karşısında favori isim.

Hollywood filmlerinin galası gibi basın toplantısı
Los Angeles Nokia Tiyatrosunda düzenlenen ve Hollywood filmlerinin galalarını aratmayan bir şekilde geçen basın toplantısında yaptıkları açıklamalar ile her iki boksör kariyerlerinin en büyük karşılaşmasına çıkacaklarına değindiler .

İlk olarak podyuma çıkan Filipinli WBO hafif siklet boks şampiyonu Pacquıao yaptığı konuşmada "Uzun bir hikayem var , geldiğim noktaya Tanrının yardımı ve bana inanan insanların duaları ile çok çalışarak ulaştım. 2 Mayıs'ta dünya boks tarihinin en büyük maçına çıkacağız. Her ikimiz de bu karşılaşmada seyircilere ve dünyanın dört bir tarafında bizi seyreden insanlara unutamayacakları bir maç çıkarmak istiyoruz" diye konuştu.

Yenilgisiz şampiyon Mayweather
Daha sonra podyuma çıkarak konuşma yapan, WBC ,WBA dünyanın yenilgisiz tek şampiyonu Mayweather konuşmasında; "Hayatımda hiç bir maçı bu kadar çok kazanmak istemedim. Buraya gelene kadar yaptığım bütün maçları tek tek zaman içerisine doğru bir şekilde yayarak kazandım. Rakibim kendisini dünyaya ispatlamış büyük bir boksör, 2 Mayıs 2015'tee yüzyılın maçı olacak" dedi.

Karşılaşma SHOPPV , HBOPPV ´den round by round olarak satılarak yayınlanacak. Karşılaşmanın MGM Grand Garden'daki bilet fiyatları 1500 dolar ile

7500 dolar arası olacak . Karşılaşmanın organizasyonu Top Rank ve Mayweather Promottons'a ait .

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!
Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt