• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

4 Eylül 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Eylül 2022 Pazar)


Bugün etrafındaki insanların arkalarından konuşmak için iyi bir gün değil. Özellikle dedikodu yapmamaya özen göstermen gerekecek.
Çevrendeki insanların boş konuşmalarına katılmak direkt olarak sende patlayabilir, kim için ne dediğine ekstra özen göstermelisin.​

Sağlık
Stresin seni yormasına izin vermemek için biraz kendince zaman geçirmen gerekebilir. İnsanlarla arana ufak bir mesafe koyarak günü tamamen kendine göre planlaman gerekecek. İletişim konusunda da özenli olduğun sürece stres seni yormayacak bugün.

Aşk
Sevdiğin kişiyle kim hakkında neler konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. İçinde bulunmadığın durumlar hakkında bu kadar kolay yargılara varman karşı tarafın senin hakkındaki düşüncelerini sorgulamasına sebep olabilir. O yüzden ne dediğine dikkat etmen gerekecek.

Para
Özellikle birlikte çalıştığın insanlar hakkında yapacağın yorumlar bir şekilde onların kulağına gidebilir. Bu durumu engellemek adına daha fazla çaba sarf edebilirsin. Çevrendeki insanlarla bu tür konularda özenli iletişimler kurman gerekecek.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.