• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

4 Eylül 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Eylül 2022 Pazar)


Hayatında olan bitene bir yabancı gibi bakmaman gerekecek bugün.
Duygusal olarak ne noktada olduğunu tartman gerekebilir.
Daha mantıklı kararlar almak demek, duygularına tamamen göz yummak ve onları görmezden gelmek demek değildir. Aradaki dengeyi gözetmen gerekecek.​

Sağlık
Bugün stresle hareket etmek yerine bu stresi yenmek adına bazı kararlar alabilirsin. Kendini zihnen ve bedenen daha iyi hissedebilmek için egzersize yönelmen olası o yüzden. Biraz hareket etmek hayatına güzel bir enerji katabilir.

Aşk
Bugün aşk konusunda bir şeyleri daha da netleştirme ihtiyacı hissedebilirsin. Hoşlandığın birisi varsa mesela, bu kişinin senin hakkında neler düşündüğünü anlamaya çalışabilirsin. İnsanlarla iletişimin bu yönde şekillenebilir.

Para
İş ve parasal konularda kendi etkini yok sayıp sanki hep etrafta olan biten dolayısıyla bir hale gelmişsin gibi görmemelisin bazı şeyleri. Olaylardaki etkini ve iradeni göz ardı etmemen gerekecek. Parasal konularda kendi davranışlarını tartman gerekebilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.